Paź

Badania sportowo-lekarskie 18.10.2018

UWAGA!
W czwartek 18.10.2018 od godziny 14.30 na sali judo odbywać się będą badania sportowe.

Przypominamy: Koszt badań 50 zł. Należy mieć ze sobą wyniki morfologi oraz moczu.

Badania można też wykonać we własnym zakresie w Przychodni Sportowo Lekarskiej. Wtedy skan badanie należy przesłać na mój adres mailowy.

Brak aktualnych badań skutkować będzie niedopuszczeniem do treningów judo.
Wrz

Informacja dla nowych zawodników sekcji judo klubu UKS DE LA SALLE

Informujemy, że koszt uczestnictwa w zajęciach judo w ramach sekcji judo klubu UKS DE LA SALLE wynosi 50 zł płatne na konto lub u trenera prowadzącego zajęcia.

Dane do przelewu:

Uczniowski Klub Sportowy De la Salle

NUMER KONTA DO WPŁAT: 17 1500 1171 1211 7005 4478 0000

tytuł przelewu: imię i nazwisko zawodnika

Do uczestnictwa w zajęciach niezbędne jest posiadanie stroju do judo oraz przyniesienie wypełnionej deklaracji klubowej. Można ją odebrać bezpośrednio u trenera lub pobrać w linku poniżej:

Deklaracja: Deklaracja Członkowska

Strój do judo można kupić we własnym zakresie lub skorzystać ze sklepu klubowego. Link do strony sklepu poniżej:

W razie pytań proszę o kontakt: m.podgorczyk@gmail.com